Blog Detail

Rabator Taurona

13 Lut 17
admin

No Comments

Tauron jakiś czas temu ruszył  programem klienckim o nazwie Rabator. Mogą z niego korzystać małe oraz średnie firmy a także klienci indywidualni. Zdaniem sprzedawcy korzystając z tego programu można zaoszczędzić do 250 złotych.

Pomoc fachowców

Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszą dwa produkty tego sprzedawcy: Serwisant 24h oraz Serwisant Gazowy 24h. Dowodem na to są nagrody i wyróżniania, jakie otrzymał Tauron: Godło Quality International w 10. Edycji Programu Najwyższa Jakość QI i Innowatory WPROST 2016. Zaletami tych produktów jest oprócz atrakcyjnej stawki za kilowatogodzinę pomoc fachowców w przypadku awarii instalacji elektrycznej czy gazowej. W przypadku gospodarstw domowych oferta z Rabatorem może oznaczać oszczędności w wysokości nawet 200 zł. Na o 50 zł większe oszczędności może liczyć odbiorca biznesowy.

Nie tylko prąd i gaz

Tauron w ramach programu proponuje także inne produkty oraz usługi. Obecnie w ofercie jest między innymi ekogroszek. Ten ekologiczny produkt można zamówić przez Internet. Dostępne są również oferty partnerskie: PLAY, NC+ oraz Philips.