Tauron Prąd z Elektrykiem 24H i Serwisantem 24h

Co w ramach produktów „Prąd z Serwisantem 24h” lub „Prąd z Elektrykiem 24h” proponuje jeden z największych w Polsce sprzedawców energii elektrycznej? Gwarancje stałej stawki za kilowatogodzinę przez całą umowę oraz w razie awarii szybką pomoc fachowca.

Zalety oferty energetycznej

Tauron gwarantuje, że jeśli klient wybierze ten produkt to w czasie trwania umowy nie zmieni ceny energii elektrycznej. W taryfie G11 1 kWh kosztuje 0,3111 zł. Umowę z Tauronem można podpisać na okres nawet trzydzieści sześciu miesięcy. Trzyletnia umowa oznacza, że przez pierwsze trzy miesiące sprzedawca nie będzie naliczał opłaty handlowej. Po tym okresie do rachunku będzie naliczana opłata w wysokości 12,96 zł. Wybierając tą ofertę można w razie awarii liczyć na pomoc elektryka oraz serwisanta. Naprawa obejmuje taki rodzaj sprzętu jak: PC, RTV oraz AGD. Elektryk powinien się zjawić w ciągu zaledwie 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii, a serwisant w ciągu doby. Jednorazowo naprawa nie może przekroczyć 500 zł.

Usługa Elektryk 24H

Podobny produkt do powyższego, z tym że pomoc fachowca można uzyskać tylko w przypadku awarii energetycznej. Zgłoszenie awarii jest przyjmowane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Stawka za kilowatogodzinę wynosi 0,2966 zł (taryfa G11), a opłata przez 3 miesiące wynosi 0 zł, a później 7,98 zł miesięcznie. Sprzedawca gwarantuje, że ceny nie wzrosną przez cały okres trwania umowy – 36 miesięcy.