Blog Detail

Prąd z Eko Tauron

19 Cze 17
admin
, ,
No Comments

Odbiorcom energii, którzy chcą korzystać z energii pochodzącej tylko z odnawialnych źródeł można polecić ofertę Tauronu „Prąd z Eko”.

Gwarancja stałej ceny

Jedną z niewątpliwych zalet oferty „Prąd z Eko” jest gwarancja stałej ceny energii elektrycznej. Tauron zobowiązuje się, że przez 3 lata nie podwyższy stawek za kilowatogodzinę, a jeśli stawki na rynku pójdą w dół to je obniży. W umowie jest zapis, że wówczas to klient musi złożyć odpowiedni wniosek o obniżkę stawek.

Zielony prąd

W ramach tej oferty klient otrzymuje certyfikat  TÜV. Jest to dokument, który potwierdza zakup energii elektrycznej z odnawialnych źródeł. Wystawcą tego certyfikatu jest niezależna organizacja.

Zwrot za prąd

Wybierając tą ofertę Tauronu można dzięki programowi „Zwrot za prąd” i uzyskać niemałe oszczędności. Wystarczy po podpisaniu umowy zarejestrować zakup wypełniając specjalny formularz na stronie Tauron.pl/zwrotzaprad.

Cena energii elektrycznej

Umowa w ramach oferty Prąd z Eko jest zawierana na okres 2 lub 3 lat. W taryfie G11 stawka za 1 kWh wynosi 0,2966 zł brutto. W taryfie G12 z kolei w strefie I cena za prąd wynosi 0,3367 zł brutto, a w strefie II 0,1881 zł brutto. Sprzedawca pobiera także opłatę handlową w wysokości 7,98 zł miesięcznie. Oferta w tym kształcie jest ważna do końca czerwca 2017 roku.