Blog Detail

Oferta Taurona z plusami

28 Cze 17
admin
,
No Comments

Tauron postanowił trzy swoje oferty, tj. Serwisant 24H, Elektryk 24H, Serwisant Gazowy 24H poszerzyć o usługi hydraulika, ślusarza oraz szklarza. Oferty te są oznaczone plusem.

Sprzedawcy prądu i fachowcy

Już od 2014 roku Tauron systematycznie poszerza swoją ofertę o usługi serwisowe. Od jakiegoś już czasu klienci mogą podpisać umowę z tym sprzedawcą w ramach ofert: Elektryk 24H, GazPomoc 24H, Serwisant Gazowy 24H, czy Serwisant 24H w wersji PLUS. Tauron zdecydował się na poszerzenie tych ofert o usługi szklarza, ślusarza oraz hydraulika. Firma energetyczna przeprowadziła analizę rynku, z której wynikło że usługi właśnie tych fachowców są przez Polaków najczęściej zamawiane. Oczywiście pakiety z plusem zawierają usługi takie same jak wcześniej. W przypadku na przykład Serwisanta 24H jest to pomoc w razie awarii sprzętu RTV i AGD oraz instalacji elektrycznej.

Programy rabatowe

Tauron wprowadził także program, w ramach którego można otrzymać bonus zmniejszający rachunek za prąd. 30 zł zwrotu za prąd mogą uzyskać osoby wybierającej Prąd z Serwisantem 24H PLUS. O 5 zł mniej bonusu mogą otrzymać klienci korzystający z Serwisanta Gazowego 24 PLUS. „Zwrot za prąd”, bo tak nazywa się ten program umożliwia zaoszczędzenie w sumie nawet do 760 zł. Im więcej produktów i usług wybierzemy, tym więcej zaoszczędzimy.